Când este vorba de Culmea lui Erasmus, toți ne simțim invitați! (Costel Zăgan)
De când m-am uitat în oglindă, n-am văzut niciun prost!
Costel Zăgan, Inventeme
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu