Când este vorba de Culmea lui Erasmus, toți ne simțim invitați! (Costel Zăgan)
Despre prostie, cu plăcere - de ce nu?!
Costel Zăgan, Inventeme
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu